Kontakt oss

Kontakt oss

Har du spørsmål angående noen av våre tjenester? Send oss en melding via kontaktskjema, så kommer vi tilbake til deg – eller ring oss for en uforpliktende og hyggelig prat.

Os Blikk & Fasade AS
Ulvenvegen 30
5210 OS

Telefon: 919 16 245

E-post: post@osblikk.no




Endre Haugsdal

Daglig leder

Tlf: 91 69 33 16
E-post: endre@osblikk.no

Robert Hjørnevik

Prosjektleder

Tlf: 41 20 25 28
E-post: robert@osblikk.no

Kenneth Jensen

Økonomi/administrasjon

Tlf: 48 00 96 55
E-post: kenneth@osblikk.no

Eirik Hjørnevik

Salg/kalkulasjon

Tlf: 94 17 12 68
E-post: eirik@osblikk.no

Henning Hofstedt

Kalkulatør

Tlf: 92 25 57 55
E-post: henning@osblikk.no

Tim Henrik Sperrevik

Prosjektleder

Tlf: 98 29 55 34
E-post: tim@osblikk.no

Frank Haavaldsen

Prosjektleder/fagansvarlig

Tlf: 46 80 88 85

E-post: frank@osblikk.no

Hugo Jarl Holte

Verkstedsansvarlig

Tlf: 92 80 07 75

E-post: hugo@osblikk.no